Miks valida Eerika Stock-Office?

Eerika Stock-office sobib nii jae- ja hulgimüügi-, kui ka tootmise- ja ladustamisega seotud ettevõtetele. Äripargi alale on võimalik ehitada kaks stock-office tüüpi hoonet, millest esimese hoone ehitusega alustatakse 2019 aastal. Hoone planeerimisel on arvestatud kõrgemaid kehtivaid ehitusstandardeid ja potentsiaalsete klientide võimalikke vajadusi. Suur rõhk on pandud üürnike individuaalsete vajadustega arvestamisele.

Planeeritavate hoonete fassaadid jäävad Eerika ja Ringtee tänava, teisiti öeldes Tartu-Viljandi-Kilingi-Nõmme ja Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee poole. Juurdepääs krundile on Viljandi maanteelt. Ärimajas on StockOffice-tüüpi rendi- ja büroopinnad. StockOffice-hooneosa on kahekorruseline. StockOffice’i esimesel korrusel asuvad kaubandus- ja büroopinnad, teisel korrusel büroopinnad.

Välimus

Hoonete kandekonstruktsiooniks on raudbetoonkarkass. Fassaadiks on klaasprofiil, mis tagab loomuliku valguse. Hoovipoolne välissein on kaetud sandwich-paneelidega. Hooned on varustatud kõrgete tõstandustega, tagades optimaalse juurdepääsu ka suurtele sõidukitele.

Parkimine

Parkimine on lahendatud maja ees ja vajadusel ka hoovis. Hoovis on piisavalt ruumi suuremate kaubaautodega manööverdamiseks.

Paindlikud lahendused

Pakume ka nö. build-to-suit lahendusi. Hooned on projekteeritud selliselt, et minimaalsete lisakuludega on omavahel võimalik liita nii bokse tervikuna, kui erinevas konfiguratsioonis bokside osi (ladu, büroo, esindusruum). Kõik ikka selleks, et üürniku jaoks optimaalne lahendus saavutada.

Võtmed kätte lahenduse puhul on äripinna soovijal vastavalt vajadustele võimalus kaasa rääkida ka pinna täpse konfiguratsiooni, tehniliste lahenduste ja viimistluse osas.

Võta meiega ühendust

Võta meiega ühendust helistades või emaili teel.
Allan Tull (+372) 522 0448, allan@kaarsilla.ee | Viljar Jänes (+372) 5331 1056, viljar@kaarsilla.ee